teklif alın
Hakkımızda

Her yere tuiz’le transferiniz çok kolay!

Hakkımızda

2003 yılında misafirlerine en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunma fikriyle kurulan TUİZTURİZM.COM 12753 TÜRSAB belge numarası ile TUİZ TURİZM Gıda İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde yer almaktadır. Seyahat acentamızın en büyük markası olan Tuiz Turizm üzerinden bireysel veya kurumsal olarak Transfer, şoförlü araç kiralama, filo kiralama gibi bir çok ürün çeşitine ulaşabilirsiniz. TUİZTURİZM.COM hizmet kalitesini ve teknolojik alt yapısını tüm Türkiye'ye yayarak maksimum kalitede en uygun fiyatları sunmayı hedeflemiştir.

 

Belgelerimiz

TÜRSAB
12753

D2
İZM.U-NET.D2.35.4471

 

Şirket Bilgileri

Ünvanı
Tuiz Turizm Gıda İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. (Tuizturizm.com)

Ticari Sicil Numarası
Merkez-87764

Operasyon Merkezi
Yeşil Mahallesi, 51/1 Sk. No:3/A Gaziemir / İzmir

Telefon
0850 303 22 00 (Çağrı Merkezi)

Elektronik Posta Adresi
[email protected]

Misyon&Vizyon

Faaliyette bulunduğumuz sektör de; Tüm dünya da hem kişilere özel hem de kurumsal firmalarla çalışarak turizm, seyahat ve kurumsal etkinliklerde yeniliklerin öncüsü olmayı, hizmetlerimizi yaratıcı bir kadro ile beklentilerin fazlasını karşılamayı, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı kalmayı, çevreye doğaya ve topluma saygıyı, müşteri ve çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı ve dinamizmi ilke ediniyoruz.

İlkeli, sistematik, proaktif ve samimi çalışma anlayışından yola çıkarak hizmet verdiğimiz turizm ve seyahat sektöründe mutlak memnuniyete ulaşmayı, sektörde yenilikçi öncü firma olmayı ve ülkemizde ve tüm dünyada turizm sektörünün gelişmesinde önemli rol almayı ve istihdam yaratmayı misyonumuz olarak ilke ediniyoruz.

+90 537 560 36 82
İLETİŞİM NUMARAMIZ
© 2021 Tuizturizm.com Tüm hakları saklıdır.